• Aprilie 30, 2020 la 4: 31 am #6323
      Participant

Cum s-a schimbat relația și viața dvs. odată ce ați început să practicați acest tip de sexualitate?

• Aprilie 30, 2020 la 11: 26 pm #6326

Niciuna dintre relațiile mele nu a durat - până când am găsit un partener care să fie în concordanță cu o practică Synergy. Două decenii mai târziu, suntem încă împreună. Unge într-adevăr uneltele. Ajungem să râdem de diferențele noastre în loc să rămânem furiosi. Practică puternică.

• Mai 4, 2020 la 12: 31 pm #6402
      Sub vântSub vânt
      Participant

Îmi place acest subiect. Adevărat, voi recunoaște că mi s-a părut că n-aș avea o viață înainte să aflu despre sexualitatea sacră lentă. Motivul este că relațiile mele au fost întotdeauna sabotate de programul pentru animale - fiind împinse de impulsul de a căuta noutăți sau orgasme mai mari și mai bune. Ceea ce am descoperit în cele din urmă este că există mult mai multă satisfacție și plăcere în a-mi consola partenerul cu sexualitate prin bunătate și afecțiune iubitoare. Este nevoie de timp pentru a rezolva problemele, dar nu m-aș întoarce niciodată la sexul convențional.

• Mai 17, 2020 la 7: 52 pm #6537
      MMMM
      Participant

Viața mea s-a îmbunătățit pe atât de multe niveluri. M-am tot gândit că trebuie să-mi fac „bine” alte domenii din viață înainte de a căuta un partener potrivit. Un prieten înțelept mi-a spus că găsirea unui partener mai întâi este cea mai bună abordare, apoi orice altceva ar intra în linie. Mi-au trebuit ani de zile începând și oprindu-mă să constat că prietenul meu are dreptate. Duh! Practic, am devenit mai concentrat și așezat și mult mai puțin îngrijorat de viață. De-a lungul anilor am învățat să am încredere în „Mâna uriașă” și că lucrurile vor funcționa în timp divin, nu în timpul meu. Fiind consecvenți în practica Sinergiei, am construit o viață bună împreună cu o sănătate bună, voie bună și suficienți bani pentru a ne satisface toate nevoile. Arăt și mă simt mai bine acum decât acum 10 ani înainte să încep această practică în ernest. Soțul meu mi se pare mai frumos în fiecare zi și a redus medicamentele la aproape nimic, într-o serie de condiții minore, dar iritante, care i-au afectat energia. Este mai încrezător ca niciodată și râdem mult. Suntem uimiți de cât de productivi suntem sunt pe frontul de lucru. Sunt convins că practica noastră zilnică de sinergie și sinergie ne alimentează bunăstarea.

Trebuie sa fii logat pentru a răspunde la acest subiect.